Udfyld en værdi
  • Netherlands
    • Dutch
    • English
  • United Kingdom
    • English

Kontakt

Hos TIP er vores kunder vores første prioritet. Vi tilstræber at guide dig så godt som muligt, for at finde den bedste løsning for netop dine behov.

Hvis du ønsker at modtage et tilbud bedes du venligst udfylde en af vores formularer nedenfor, så vender vi tilbage hurtigst muligt.

Udfyld en værdi
Udfyld en værdi
Udfyld en værdi
Udfyld en værdi
Udfyld en værdi
Udfyld en gyldig emailadresse
Udfyld et gyldigt telefonnmmer med maksimalt 13 tal
Udfyld en værdi

Regionale hovedkontorer

TIP Danmark værkførere

Steffen Hansen
Værkstedschef Tåstrup
Mobile: +45 2893 2332
Email: steffen.hansen@tipeurope.com

Frede Jensen
Værkstedschef Padborg
Mobile: +45 2177 1941
Email: frede.jensen@tipeurope.com

Lasse Lauritzen
Værkstedschef Taulov
Mobile: +45 2917 8620/
Email: lasse.lauritzen@tipeurope.com

Michael Jørgensen
Værkstedschef Tilst og Århus Havn
Mobile: +45 2843 6834/
Email: michael.jorgensen@tipeurope.com

Peter Jørgensen
Værkstedschef
Mobile: +45 28108399
Email: Peter.Jorgensen@tipeurope.com

TIP Danmark Kundeservice

Thorkild Knudsen
Country Operations Manager
Mobile: +45 7010 7300
Email: thorkild.knudsen@tipeurope.com

Per Albrechtsen
Operations Assistant, Tåstrup
Mobile: +45 7010 7300
Email: per.albrechtsen@tipeurope.com

Karin Loft-Pedersen
Operations Assistant, Tilst
Mobile: +45 7010 7300
Email: karin.loft.pedersen@tipeurope.com

Søren Pedersen
Operations Assistant, Tilst
Mobile: +45 7010 7300
Email: soren.pedersen@tipeurope.com

Frank Thomasen
Operations Assistant, Tilst
Mobile: +45 7010 7300
Email: frank.thomasen@tipeurope.com

Lene Christensen
Customer Service Assistant, Tilst
Mobile: +45 7010 7300
Email: lene.christensen@tipeurope.com

Jørn Brogaard Jørgensen
Operations Assistant, Padborg
Mobile: +45 7010 7300
Email: jornbrogaard.jorgensen@tipeurope.com

Kim Tellund
Operations Assistant, Taulov
Mobile: +45 7010 7300
Email: kim.tellund@tipeurope.com

TIP Danmark Salg

Morten Hakmann
Sales Manager
Mobile: +45 4011 8484
Email: morten.hakmann@tipeurope.com

Martin Terlund
Area Sales Manager
Mobile: +45 2143 5899
Email: martin.terlund@tipeurope.com

Lars Johannsen
Area Sales Manager
Mobile: +45 2480 7622
Email: Lars.Johannsen@tipeurope.com

Peter Lundsbjerg
Tanker Sales Manager, Nordic
Mobile: +45 2891 2082
Email: peter.lundsbjerg@tipeurope.com

Jens Egeskov
Product Manager,  Nordic
M&R Service Market Manager, Norway & Finland
Mobile: +45 2893 7500
Email: jens.egeskov@tipeurope.com

Something went wrong. Please try again.